השכרת רכב באיסלנד

לרשותכם מערכת הזמנת רכב הבודקת ומשווה מחירים בו זמנית ממספר רב של חברות מובילות להשכרת רכב ובכך חוסכת לכם את הצורך לבדוק עם כל חברה בנפרד, ומבטיחה לכם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם. בנוסף, לגולשי האתר מגיעה הנחה נוספת של עד 15% ממחיר כל עיסקה.

שימו לב, כל הטיולים בנהיגה עצמית באתר כוללים השכרת רכב!

חשוב להזמין רכב מראש

עונת התיירות באיסלנד קצרה, מומלץ לבצע הזמנת רכב זמן מה מראש על מנת לשריין את הרכב המתאים בדיוק בשבילכם במחיר הטוב ביותר.

כללי נהיגה

הנהיגה באיסלנד היא בצד ימין של הכביש ויש להדליק אורות כל הזמן. רוב הכבישים הם דו מסלוליים ומפותלים אז הקפדה על עירנות ונהיגה בטוחה ישיבו אתכם הביתה בשלום. רוב תאונות הדרכים באיסלנד קורות ע"י נהיגה בלתי זהירה של תיירים. זהירות מהכבשים! יש לשים לב שכבשים הרועות בצידי הדרכים ולעיתים קופצות לפתע לכביש, מוטב להאט שרואים כבשים ממרחק. כמובן, חובה לחגור חגורות בטיחות כל הזמן. חשוב לשים לב לשלטי הדרכים באיסלנד, אלה יסייעו לכם להתמודד עם תנאים מאתגרים שנהגים בישראל בדר"כ לא מורגלים בהם. למשל השלט "Malbik Endar" אשר פירושו כי הסתיימה הדרך הסלולה והינך עובר כעת לדרך עפר. הנהג אמור להאט כדי לשמור על השליטה במכונית.

אם אתם מתכננים לחצות נהרות או לנהוג בכבישי ההר במרכז האי נהגו במשנה זהירות והיצמדו למסלול. כבר קרו מקרים של נהגים שאיבדו את דרכם ונפלו למדרון תלול. על פי החוק באיסלנד, חל איסור לנהוג בדרכים שלא מיועדות לכלי רכב. רוב כבישי ההר סגורים עד סוף יוני, או אפילו מאוחר יותר, בוץ ורטיבות הופכים אותם לבלתי עבירים לחלוטין.

במהלך ביקור באיסלנד מומלץ לשאת כרטיס אשראי כל הזמן, שכן זו הדרך המהירה ביותר והמקובלת ביותר לשלם עבור כל דבר, אפילו הזול ביותר. באיסלנד ישנן תחנות דלק לא מאויישות רבות כך שכרטיס אשראי יהיה הדרך היחידה בה תוכלו למלא את מיכל הדלק. הקפדו לתדלק את מכוניתכם בכל הזדמנות וזיכרו שיכול להיות מרחק גדול בין תחנות במהלך הדרך.

נהיגת חורף

בחורף במיוחד, חשוב מאוד לתכנן את המסלול מראש למקרה של מזג אוויר גרוע וסופות שלגים. משמעות הדבר שרצוי לקחת אוכל ומים לברר היכן מקום הלינה הקרוב ביותר. עם זאת, עבור רוב עונת התיירות בקיץ האקלים של איסלנד הוא נעים ומתון ונוח לנהיגה.

לקוחות שלנו ממליצים:

הי גיא, רצינו להודות לך על ארגון הטיול שלנו לאיסלנד. דבקנו בתכנית ואפילו הגענו עד לבריכה הגיאוטרמית המרוחקת (זאת שמכניסים את הכסף לקופה…) ונהננו מכל רגע. היום לנו 9 ימים קסומים, עם מזג אוויר מאתג...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

19.2.17


צור קשר