טיולים למטייל העצמאי נהיגה עצמית

"הצבעים של איסלנד" טיול היקפי בין נופים פראיים - 11 יום - קוד טיול ice11

מפת המסלול

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מלאו ושלחו את טופס יצירת הקשר מצד שמאל.

טיול בנהיגה עצמית במסלול היקפי מורחב בין נופיה המשגעים של איסלנד. הטיול עובר בשמורת יוקולסארגליופור שם מבקרים במפל דטיפוס - המפל החזק באירופה ועמק אסיברגי שנוצר משיטפון עז של מי נהר קרחוניים. הטיול ממשיך לחצי האי סנייפלסנס שם נמצא קרחון סנייפלסיוקול שיושב לפתחו של הר געש, בריכות הבוץ המבעבע וריחות הגופרית באזור אגם מיוואטן, טיולי הליכה בפארק לאומי סקאפטאפל, הלגונה הקרחונית ועוד...

אורך המסלול: 2070 ק"מ בקירוב.

מסלול

יום 1. נחיתה קפלאוויק - חצי האי רייקאנס - רייקיאוויק.

רייקיאוויק

איסוף הרכב בשדה התעופה. לאחר הצ'ק-אין במלון והתארגנות קלה, מומלץ לצאת לטיול רגלי במרכז העיר רייקיאוויק. רייקיאוויק היא אחת העיר הנעימות והנקיות בעולם. אוכלוסיית העיר מונה 120,00 תושבים (בערך 70% מאוכלוסיית איסלנד כולה!) רייקיאוויק היא המרכז השילטוני-כלכלי-תרבותי של איסלנד. מרכז העיר תוסס ויש בו אוירה קוסמופוליטית מיוחדת. מומלץ לצאת לטיול רגלי סביב האגם עם הברבורים במרכז העיר ליד בניין הפרלמנט.

האתרים המרכזיים של היום: רייקיאוויק.

לינה רייקיאוויק.

 

 

יום 2. מעגל הזהב המורחב - פארק ת'ינגווטליר - פארק גייזרים - מפל הזהב.

פארק תינגווטלירטיול מעגל הזהב הוא מסלול חובה המרכז כמה מהאטרקציות החשובות והידועות של איסלנד. לאחר היציאה מריקיאוויק במרחק נסיעה של שלוש רבעי השעה נגיע לפארק לאומי בעל חשיבות היסטורית וגיאולוגית מיוחדת במינה. פארק תינגווטליר (Þingvellir) ידוע בעיקר במקום בו ניתן להלך בין יבשות. הפארק הוא נקודת החיבור של שני הלוחות הטקטוניים של אירו-אסיה ואמריקה. בדיוק בנקודה זו שני הלוחות מתרוממים מעל פני הקרקע ויוצרים גשר יבשתי בין הלוחות המשמש כשער כניסה מרשים לפארק. בתחום הפארק נמצא גם אתר סילפרה (Silfra), אחד מאתרי הצלילה המפורסמים בעולם, בחיבור היבשות ניקווים מים צלולים כבדולח וניתן לראות דרכם לעומק של 100 מטרים! פארק ת'ינגווטליר הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בהמשך המסלול נבקר בגייזר (Geysir) אחד הסמלים של איסלנד, הקיטור המתפרץ הוא אחד מאטרקציות הטבע המפתיעות, לא הרבה יודעים, אך הגייזר המתפרץ הוא רק אחד מגייזרים רבים הנמצאים בפארק. התחנה השלישית בטיול מעגל הזהב הם מפלי הזהב (Gullfoss). מים אדירים שנמסים מקרחון לנגיוקול (Langjökull) נופלים בעוצמה אדירה באחד המפלים המרשימים בעולם. בקיץ ניתן לראות מעל המפל קשת נצחית. במסלול מעגל הזהב יש עוד מספר אתרים מעניינים כמו המכתש הוולקני קריד (Kerið) ומפלי פאקסה (Faxa) הסמוכים. מרחק נסיעה מוערך: 210 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מכתש קריד - גייזר - מפל גולפוס - פארק ת'ינגווטליר.

פעילות אופציונלית: שיט בסירת סילון - צלילה בסילפרה.

לינה אזור סלפוס\מעגל הזהב

 

 

יום 3. חופה הדרומי של איסלנד - קרחונים - חופי לבה שחורים ומפלי מים עצומים.

קירקיובאיירקלאוסטר

כביש הטבעת לאורך דרומה של איסלנד עובר בכמה מן הנופים הדרמטיים באיסלנד. האזור המישורי שלאחר העיירה קוולסווטלור (Hvolsvöllur) מתחלף באופן חד לאזור הררי הנשלט על שני קרחונים גדולים, חופי לבה שחורים ומפלי מים רבים. קרחון אייפיאטלאיוקול (Eyjafjallajökull) וקרחון מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) עיצבו את חופה הדרומי של איסלנד. מתחת לשני הקרחונים נמצאים שני הרי געש פעילים מאד שאחד מהם התפרץ בשנת 2010 וגרם לכאוס תעופתי באירופה. מן הקרחונים נופלים שני מפלי מים אדירים. מפל סליילאנדפוס (Seljalandsfoss) בו שביל הליכה יחודי המאפשר להקיף את המפל ב-360 מעלות ומפל סקוגפוס (Skógarfoss) אדיר המימדים הנופל בעוצמה מגובה שישים מטרים. בהמשך מגיעים לצוק דירהוליי המפורסם, זו הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד והחופים השחורים הנראים ממרומי הצוק הופיעו כבר באין ספור סרטים. נעבור את חופי הסחף השחורים ןשדה הלבה הגדול אלדראון (Eldhraun) לכפר המבודד קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur) שבסמיכות לו נבקר בקניון Fjardargljufur. מרחק נסיעה מוערך: 160 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: המפלים סיילילאנדפוס וסקוגפוס - קרחון סולהיימיוקול - קניון Fjaðrárgljúfur - שמורת דירהוליי - קירקיובאיירקלאוסטר.

פעילות אופציונלית: טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול.

לינה אזור קירקיובאיירקלאוסטר

 

 

יום 4. פארק לאומי ואטנאיוקול - מפל משושי הלבה - לגונת הקרחונים.

כלבי ים בלגונה הקרחוניתלאחר שחלפנו על דרומה של איסלנד נגיע לאזור שבו השחקן המרכזי הוא ואטנאיוקול (Vatnajökull) הקרחון הגדול באירופה. לא ניתן לתאר את הנוף באיסלנד מבלי להאריך בחשיבותו של קרחון עצום מימדים זה לעיצוב פני האי. הקרחון מכסה 8% משטח ופעילות געשית הולכת ונשנית של הרי געש מתחת למעטה הקרח משנים את פני השטח ללא הרף. פארק לאומי ואטנאיוקול שמכסה בשטחו אתרים רבים וחשובים הוא כיום בפארק הלאומי הגדול באירופה. פארק סקפטאפל (Skaftafell) הוא אחד מגולות הכותרת של אזור זה. בנוף הדרמטי של הקרחון סביב, נמצא פארק ירוק וקסום עם שבילי הליכה רבים המובילים לעמדות תצפית על הקרחון העצום ומפלי מים רבים שהידוע מבניהם הוא מפל הבזלת השחור. בהמשך הדרך מזרחית לפארק נמצאת לגונת הקרחונים הססגונית, שברי הקרחונים שניתקים מאחד משלוחותיו של הקרחון הגדול צפים במים ולא המבקרים לא נותר אלא להתשאות מול העוצמה והיופי. שיט בלגונה בספינה אמפיבית אפשרי בכל תקופת הקיץ. מרחק נסיעה מוערך: 200 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: פארק סקאפטאפל - הלגונה הקרחונית - העיירה הופן.

פעילות אופציונלית: טיול אופנועי שלג על קרחון ואטנאיוקול - שיט בלגונת הקרחונים.

לינה אזור הופן

 

 

יום 5. הפיורדים של מזרח איסלנד - כפרי דייגים ציוריים ועדרים של איילי הצפון.

הפיורדים המזרחיים

פיורדים ארוכים מחורצים בהרים משוננים, כפרי דייגים ציוריים ועדרים של איילי הצפון. אלו מסימני ההכר המובהקים של אזור הפיורדים המזרחיים. נסיעה לאורך הפיורדים המזרחיים זה כמו מסע לארץ אחרת, הריחוק הגיאוגרפי-תרבותי מרייקיאוויק שינה את אופיים של תושבי המקום. הקצב איטי יותר והפיורדים וההרים סביב הם התפאורה המושלמת לחיי ספנות ודייג. הפיורדים והאיים הקטנים הפזורים בם הם תחנת עצירה מצויינת למינים רבים של ציפורי ים כמו ברבורים לבנים ותוכוני ים (פאפינים). היער הגדול באיסלנד נמצא באזור המזרחי של איסלנד וסמוך אליו המפל התלוי (Hengifoss) אחד המפלים הגבוהים באיסלנד שהשביל הליכה אליו מציע את אחד מנקודות התצפית היפות ביותר בחבל ארץ זה. בנסיעה בחבל זה רצוי לפקוח עיניים סביב, אולי תזכו לראות את אחד מעדרי איילי הצפון הרועים פרא לצד הדרך. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אגילסטדיר - הפיורדים המזרחיים.

פעילות אופציונלית: שיט לאי הציפורים פאפיי זמין במהלך הקיץ.

לינה אזור אגילסטדיר

 

 

יום 6. לאורכו של נהר היוקולסה - מפל דטיפוס - עמק אסבירגי - הוסאוויק בירת הלוויתנים.

מפל דטיפוס

מאגילסטדיר העיירה המרכזית במזרח איסלנד הדרך מובילה צפונה. הנוף משתנה בחדות מירוק לחום-אדמדם של הרמה הררית המפרידה את מזרח איסלנד מאזור הצפון. מפל דטיפוס (Dettifoss) העוצמתי הוא תוצר הפשרה של קרחון ואטנאיוקול הנמצא קילומטרים רבים דרומה. נהר היוקולסה א-פיולום (Jökulsá á Fjöllum) זורם בעוצמה מהקרחון לכיוון הים ויוצר את המפל החזק ביותר באירופה. המראה מדהים! במשך היסטוריה רצופת אירועים גיאולוגים קטסטרופלים נוצר עמק אסבירגי (Ásbyrgi) צפונית למפל, נחשול מים אדיר של הפשרה פתאומית חרץ בקרקע עמק רחב מימדים מוקף חומת סלע גבוהה. קשה שלא לעמוד נפעמים מול תופעת טבע כבירה כל כך שלקחה רגעים ספורים בלבד להיווצר. בהמשך מהעיירה הוסאוויק (Husvík) יש הזדמנות מצויינת לצפות בלווייתנים במימיו השקטים של המפרץ הסמוך. מרחק נסיעה מוערך: 250 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: קניון אסבירגי - יוקולסארגליופור - מפל דטיפוס - הוסאוויק.

פעילות אופציונלית: שיט לצפייה בלוויתנים מהעיירה הוסאוויק.

לינה אזור הוסאוויק.

 

 

יום 7. נוף מכוכב לכת אחר - טיול באתרים סביב אגם מיוואטן.

מרחצאות מיוואטן

אזור אגם מיוואטן נחשב ל"יהלום שבכתר" באזור צפון איסלנד. מעט מאד המקומות המרכזים אתרים מעניינים רבים כל כך בתחום גיאוגרפי מצומצם. מכתש קוורפיאטל (Hverfjall) הינו המכתש הגדול באיסלנד שנראה כאילו נוצר מפגיעת מטאור, צורתו המושלמת מסתירה את העובדה שמדובר בתופעת וולקנית. שביל הליכה מוביל לראשו המכתש. להלך בשבילי ליירניוקור (Leirhnjúkur) משול להליכה על כוכב לכת אחר. ריחות הגופרית והצבעים העזים הם עדות טרייה להתפרצות הר געש קרפלה (Krafla) שנמצא בסמוך. מכתש ויטי בראש קרפלה הוא תחנת עצירה שאסור לפספס. אתרים רבים נוספים נמצאים סביב האגם. באזור אגם מיוואטן מומלץ לבקר במרחצאות התרמיים המעולים לאתנחתא רגועה בנוף חד פעמי. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אגם מיוואטן.

פעילות אופציונלית: רחצה במרחצאות תרמיים.

לינה אזור מיוואטן\הוסאוויק

 

 

יום 8. אקוריירי בירת צפון איסלנד - חצי האי של הטרול - חבל מגדלי הסוסים.

אקורייריבמרחק לא רב מאגם מיוואטן נמצאים מפלי האלים (Goðafoss) אחד משורה ארוכה של מפלי מים מדהימים המעטרים את איסלנד. מלבד יופיים, למפלים יש חשיבות היסטורית והם תחנת עצירה חובה בדרך לעיר הבירה של מחוז הצפון, אקוריירי (Akureyri). תושביה של אוקויירי מתגאים בעירם היפה שנושקת לפיורד יפיפה ונהנת ממזג אויר מהטובים באיסלנד למרות מיקומה הצפוני. אקוריירי היא השער לחצי האי של הטרול (Trollaskagi) לשון יבשתית עם הרים גבוהים וקרחוני עד. טיול סביב חצי האי מציע את הנופים הדרמטים ביותר של איסלנד. כדאי לעצור בכפרים הציורים בדרך ולהנות מהנוף הנפלא. חבל ארץ סקגפיורדור (Skagafjorður) ממערב לאקוריירי הוא אחד המקומות הטובים באיסלנד לטיולי רכיבה על סוסים, הסוסים האיסלנדים רועים בחוות לאורך צידי הדרכים והם מקור גאווה לתושבים. הסוסים האיסלנדים הם זן יחודי שגדל בתנאי בידוד והתשבחות בתהליך של מאות שנים. מרחק נסיעה מוערך: 200 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אקוריירי - חבל סקגפיורדור.

פעילות אופציונלית: טיול רכיבה על סוסים איסלנדים.

לינה חבל סקגפיורדור

 

 

יום 9. מושבות כלבי ים בחצי האי וטסנס - חצי האי סנייפלסנס - כפר הדייגים סטיקיסהולמור.

חצי האי וסטנס

הנוף הירוק הבוהק של חבל סקגפיורדור משתנה לאיטו ככל שאנו מתקרבים בכביש הטבעת המעגלי לעבר חצי אי וטסנס (Vatnsnes). אגדות רבות נקשרו בחצי אי זה, לחופיו ניתן לראות מושבות של כלבי ים רבים המנקדים את החופים. מצידו המערבי-צפוני של חצי האי ניתן לראות מרחוק את פסגות ההרים הגבוהות של הפיורדים המערביים. פסל ענקי של לבה קפואה המזכירה ספינה טבועה מעטרת את חופיו של חצי האי. לאחר שנקיף את חצי האי נמשיך לחצי האי סנייפלסנס. סטיקיסהולמור (Stykkishólmur) היא כפר הדייגים המרכזי של חבל ארץ זה. במרכז הכפר עומד נמל טבעי של אי שחובר ליבשה. גרם מדרגות מוביל למגדלור בראשו של האי לנקודת תצפית מדהימה על אלפי האיים הפוזרים במפרץ הסמוך. סטיקיסהולמור היא תחנה מצויינת להתחיל את הטיול בפארק לאומי הנמצא בהמשך הדרך. מרחק נסיעה מוערך: 350 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: בתי הדשא בגלומבאייר - חצי האי וסטנס.

לינה סנייפלסנס

 

 

יום 10. מסע לבטן האדמה - טיול בפארק לאומי סנייפלסיוקול.

פארק סנייפלסיוקול

מהעיירה היפה סטיקיסהולמור יתחיל הביקור שלנו בחבל הארץ המיוחד שנקרא חצי האי סנייפלסנס. סטיקיסהולמור עם הנמל הקטן והמקסים היתה בעברה מרכז סחר ותחבורה. היום מושקע מאמץ כדי לשמר את בתיה העתיקים. המבנה העתיק ביותר הוא הבית הנורוגי המשמש היום כמוזיאון פולקלור. הרבה אמנים גרים בעיירה ובקיץ יש בה שוק אומנים, בתי קפה ומסעדות. הנוף היפה ביותר נשקף מהכנסיה ובניין ספריית המים. באיזור ישנם סלעים ושרטונים רבים ולכן מרובים המגדלורים. סלע אחד גדול מגן על הנמל, ואפשר לטפס עליו (מדרגות מסודרות) ולהנות מיופיה של העיירה הקטנה על רקע פסגות מושלגות. על "ההר הקדוש" הלגפל (Helgafell) בכניסה לעיירה שעליו יש שרידי כנסיה ומנזר. גודרון, הגיבורה של הסאגה של אנשי לאקסאדל, אחת הסאגות היפות של איסלנד, המספרת על משולש אהבה טראגי, בילתה את שארית ימיה במנזר על ראש הגבעה. הנסיעה לאורך הכביש המקיף את סנייפלסנס מובילה אותנו בין נופי הרריים, מרחבים ירוקים, מפלים קטנים היורדים מההר וישובים עם נמלים קטנים. כמעט מכל מקום ניתן לראות את הקרחון בראשו של הר הגעש. הנסיעה בכבישים החוצים את חצי האי יפה במיוחד. קרחון סנייפלסיוקול מכסה הר געש פעיל שממנו מתחיל "המסע לבטן האדמה" בספרו המפורסם של ז'ול ורן. פארק סנייפסלסיוקול מציע למבקרים בו מגוון גדול של מסלולי טיול, אטרקציות, נופים מרהיבים, תופעות טבע וציפורים רבות שמקננות באזור. האיזור קשור בדמויות היסטוריות ובסאגות רבות. נבלה את שארית היום באיזור. אחר הצהריים ניסע לרייקיאוויק. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מכתש אלדבורג - סטיקיסהולמור - קרחון סנייפלסיוקול - ארנרסטאפי והטנר.

לינה רייקיאוויק.

 

 

יום 11. רייקיאוויק - הלגונה הכחולה - קפלאוויק (טיסה).

את שארית היום נקדיש לטיול ברייקיאוויק, לפני הטיסה נעצור לטבילה בלגונה הכחולה הנמצא סמוך לשדה התעופה. הלגונה ההכחולה היא אחד האתרים המפורסמים באיסלנד ונחשב לאחד מעשרת אתרי הספא הטובים בעולם. סיום ראוי לחוויה הנפלאה שלנו באיסלנד. החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.

פעילות אופציונלית: רחצה בלגונה הכחולה.

 

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

מידע כללי

הטיול לא כולל:

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 10 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Quality\Comfort\Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז'.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מדריך איסלנד בעברית - מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.
 • מוקד חירום טלפוני 7\24.

* איסוף והחזרת הרכב בשדה התעופה ללא תוספת מחיר!

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

 

לינה ללא שירותים צמודים - Budget.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 1860 € 1980 € 2268 € 2574 €
3 1728 € 1808 € 2020 € 2223 €
4 1590 € 1647 € 1794 € 1944 €

לינה עם שירותים צמודים - Comfort.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 2118 € 2238 € 2526 € 2826 €
3 2048 € 2104 € 2296 € 2500 €
4 1848 € 1908 € 2052 € 2195 €

* המחירים לרשומים למעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודשים מאי וספטמבר הטיולים מוצעים עם 15% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

סוגי רכב

בשל הביקוש הגבוה מאוד עבור השכרת רכבים בעונת הקיץ, איננו יכולים להבטיח סוג מסוים של רכב. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לכם את המכונית הטובה ביותר הקיימת בכל קבוצת מחיר.

שם הרכב מציין את רמתו אך יתכן ויהיה דגם אחר.

 

קטגוריה   סוג רכב ומאפיינים תמונה לדוגמה
A Economy - ידני\אוטומטי Toyota Yaris suitcases2 4
B Compact - ידני Toyota Auris suitcases3 5
K Compact 4wd - ידני Toyota Urban Cruiser suitcases3 4
C Intermediate - ידני\אוטומטי Toyota Avensis suitcases3 5
T Intermediate station - ידני Toyota Corolla Verson suitcases4 5
E Intermediate Station 4wd - ידני\אוטו' Skoda Octavia Station suitcases4 5

סקודה אוקטביה סטיישן

R Intermediate Station - אוטומטי Toyota Avensis Station suitcases4 5
F Medium 4wd - ידני\אוטומטי Toyota 4RAV suitcases3 5
I Large 4wd - אוטומטי Toyota Landcruiser GX suitcases5 5
Q Large Van - ידני Ford Transit suitcases7 9
D Large 4wd Van - ידני Toyota Hiace suitcases9 9
W Large 4wd Van - ידני Mercedes Sprinter suitcases4 15

תנאי השכרת רכב

אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות השכרת רכב מקיף במחירים הכי טובים והשירות הטוב ביותר. הרכבים המוצעים להשכרה דרכינו הם חדשים, נקיים ובמצב מצוין.

תנאים להשכרת רכב

גיל מינימום להשכרת רכב הוא 23 שנה לרכבי שטח ו-20 שנה לשאר סוגי הרכבים - בעת איסוף הרכב יש להציג רשיון נהיגה תקף ל-12 חודשים לפחות. הרשיון חייב להיות מוצג בתחילת ההשכרה.

התשלום עבור השירותים שלנו הוא באמצעות כרטיסי אשראי בינלאומיים מסוג ויזה (Visa) ומסטרכרד (Mastercard).

לרכבים בעל 10 מושבים או יותר יש להציג רישיון נהיגה צד ג'.

השכרת הרכבים כוללת ביטוח CDW לשני נהגים. ניתן לרכוש ביטוח לנהג נוסף ישירות בדלפק ההשכרה בעת איסוף הרכב.

אחריות וביטוחים

כיסוי צד שלישי (CDW,TP) , ביטוח גניבות וביטוח תאונות אישיות נכלל אוטומטית בחוזה השכירות.

אחריות כלפי צד שלישי שווה לסכום שנקבע על ידי החוק האיסלנדי בכל זמן נתון. נתון זה חל גם על סכום השתתפות העצמית של הנהג.

הרכבים מושכרים ללא הגבלת קילומטראז'.

גובה השתתפות עצמית בביטוח CDW כלול במחיר החבילה:

 • לרכבים פרטיים: 1350 יורו.
 • לרכבי 4X4, ואן: 2275 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן לרכוש ביטוח מורחב SCDW להורדת ההשתתפות העצמית למינימום.

 • המחיר לרכבים פרטיים: 12 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתתפות העצמית ל-190 יורו.
 • המחיר לרכבי 4X4, ואן: 17 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתפות העצמית ל-430 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן גם לרכוש ביטוח שמשות (Windshield Protection) עולה 6 יורו ליום לרכבים רגילים - 10 יורו ליום לרכבי 4X4. מוריד השתתפות עצמית לאפס.

ביטוחי הרכב לא מכסים נזקים הנגרמים כתוצאה - כללים אלו חלים על כל ביטוחי הרכב באיסלנד:

 • נהיגה בדרכים לא מסומנות שאסורות לנסיעת רכבים.
 • נזקים הנגרמים בעקבות חציית נחלים ומעברי מים.
 • נזקים לצמיגים ולמרכב התחתון של הרכב.
 • נזקים הנגרמים כתוצאה מסופות אבק ואפר.

רכבים שאינם רכבי שטח בעלי הנעה 4X4 אינם מורשים לנסוע על כבישים המסומנים במפות באות F לרבות דרך קיולור (Kjölur #35) דרך קלדידאלור (Kaldidalur #550) - והדרכים המובילות ללנדמנלאוגר (Landmannalaugar), אסקיה, המכתשים של לאקי ות'ורסמורק.

הדרכים המובילות לאתרים במרכז איסלנד כמו: אסקיה, לאקי, ת'ורסמורק ולנדמנלאוגר כוללות חציית נחלים ומעברי מים. חציית מעברי מים נעשית באחריות השוכר בלבד ובמקרה של נזק לרכב כל ההוצאות חלות על השוכר לרבות הוצאות החילוץ והגרירה.

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

 

תקציב - Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

 

 

נוחות - Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

 

 

 

איכות - Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ו\או אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון ובתי הארחה\חווה איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

 

 

 

 

 

דוגמה למקומות לינה "Budget":

Guesthouse Sunna

Hrifunes guesthouse

Borgarnes bed&breakfast

 

דוגמה למקומות לינה "Comfort":

Reykjavik lights hotel

Gullfoss Hotel

Hotel Nordurland

Hotel Edda Egilsstadir

 

דוגמה למקומות לינה "Quality":

Hotel Grand Reykjavik

Icelandair Hotel Hamar

Laxá Hotel

Fosshotel Stykkisholmur

Hotel Edda Höfn

>> התחייבות למחירים הנמוכים ביותר

>> להורדת טופס הרשמה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר