הפיורדים המערביים

הפיורדים המערביים

הפיורדים המערביים של איסלנד (Vestfirðir) הם עולם חדש וקסום, פיורד אחר פיורד הם נישאים מעל הים, כל פיורד עם היחודיות שלו על שלל כפרי דייגים הקטנים המנקדים את רצועות החוף.

הפיורדים המערביים הם מקום אידיאלי עבור מטיילים וחובבי טבע, בקיץ ובחורף כאחד. אבל מכל הפאר והמגוון של הנוף, אולי האטרקציה הקסומה ביותר של המקום, הם השקט והשלווה האינסופיים שהופכת את הפיורדים המערביים לעולם בו תמיד תרצו לברוח.

מישהו עשה פעם חשבון וגילה שקו החוף של הפיורדים המערביים תופס יותר ממחצית סך כל קו החוף של איסלנד. בביקור באזור יש תחושה שהחוף נמצא בכל מקום, באין סוף צורות, משתנה ללא הרף עם עונות השנה, שוכב על גבול המיסטי בין עולמות שונים.

איספיורדור

איספיורדור (Ísafjörður) היא העיר העיקרית בפיורדים המערביים (Westfjords) והגדולה שבהן. בעיר עצמה חיים כ-4,000 תושבים אבל בתחום השיפוט של העירייה איספירדבאייר (Isafjardarbaer), הכוללת את הכפרים Hnifsdalur, Sudureyri, Flateyri ו Thingeyri...

>> להמשך הקריאה

לאוטראביארג

צוק לאוטראביארג

צוק לאוטראביארג (Látrabjarg) בפיורדים המערביים היא הנקודה המערבית ביותר באירופה. אורך הצוק 14 ק"מ והנקודה הגבוהה ביותר בו היא 440 מטרים. אירופה לא יכלה לבקש סיומת מרשימה יותר לסמן בה את קצה היבשת.

>> להמשך הקריאה

סודאוויק

סודאוויק

סודאוויק (Súðavík) הוא כפר דייגים קטן לחופי מפרץ Álftarfjörður בפיורדים המערביים, מספר תושבים 240. סודאוויק נמצאת 20 ק"מ מזרחית לאיספיורדור.

>> להמשך הקריאה

האי ויגור

האי ויגור

ויגור (Vigur) הוא האי השני בגודלו במפרץ איספיורדור. יש משהו מיוחד באיים קטנים וויגור הוא אחד בדיוק כזה. אורכו הוא בסך הכל 2 ק"מ ורוחבו בחלק הרחב ביותר הוא 400 מ'. פירושו השם "ויגור" באיסלנדית זה "חץ" וזאת בשל צורתו של האי הדומה לחנית.

>> להמשך הקריאה

החולות האדומים

חוף החולות האדומים

אחד המקומות הקסומים והשלווים בפיורדים המערביים זה אזור החולות האדומים (Rauðisandur). כשמו כן הוא, חוף ים עם חול אדום המתארך לאורך 10 ק"מ בחלק הדרומי של הפיורדים המערביים בערך מהנקודה שבה מסתיים צוק לאוטראביארג.

>> להמשך הקריאה

הורנסטרנדיר

הורנסטראנדיר

הורסנטראנדיר (Hornstrandir) היא שמורה שנמצאת בשלוחה הכי צפון-מזרחית בפיורדים המערביים. באופן עקרוני, קצהו הצפוני של שמורה זו הוא הנקודה היבשתית הצפונית ביותר באיסלנד.

>> להמשך הקריאה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר