טיול לגרינלנד

עבור מטיילים רבים טיול לאיסלנד הוא גם הזדמנות מצויינת לבקר בענק השכן, האי הקפוא גרינלנד. צחוק הגורל הוא שפירוש שמו של האי גרינלנד הוא "הארץ הירוקה" ופירוש השם איסלנד הוא "ארץ הקרח". בעוד שלמעשה, גרינלנד הוא אי קפוא שמכוסה כמעט כולו קרחונים ואיסלנד הוא אי ירוק ברובו.

בתפריט למטה תוכלו למצוא רשימה של מסלולי טיול לגרינלנד. את הטיולים ניתן לשלב לפני תחילת הטיול באיסלנד או בסופו הטיול לפני הטיסה חזרה לארץ. אנו נדאג לכל הפרטים. בגרינלנד יש המון אתרים מעניינים לביקור ומתוכם בחרנו את המעניינים ביותר ובאלו שיתנו לכם את התוספת המשמעותית ביותר לטיול שגם כך הוא חוויה בלתי רגילה.


גרינלנד

טיולים לגרינלנד

טיול למערב גרינלנד - אילוליסט

הפיורד הקרחוני באילוליסט במערב גרינלנד הוא חלק מרשימת המורשת העולמית של אונסק"ו, זהו ללא ספק היעד התיירותי הפופולרי ביותר בגרינלנד. הצטרפו לטיול של 3 ימים לאחד מפלאי הטבע האחרונים שהולך ונעלם.

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

טיול למזרח גרינלנד - אמאסאליק

אמאסאליק הוא אי במזרח גרינלנד שם שוכנת העיירה טאסילאק, עם קרוב ל-2000 זו העיירה החשובה במזרח גרינלנד. טאסילאק שוכנת מדרום לחוג הארקטי ומתגאה בנופים המרתקים ביותר במזרח גרילנד. הטיול כולל טיסת מסוק מעל נוף מרהיב בין האיים קולוסוק לאמאסאליק.

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

טיול יומי למזרח גרינלנד - קולוסוק

סה"כ שעתיים טיסה מרייקיאוויק תקח אתכם לקולוסוק בחופה המזרחי של גרינלנד. טיול יומי לגרינלנד מרייקיאוויק יוצא במהלך הקיץ.

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

מזג האויר בגרינלנד

התקופה הטובה ביותר לטייל בגרינלנד היא בין החודשים יוני ועד ספטמבר. מזג האויר בגרינלנד הוא ארקטי עם טמפרטורות שבדר"כ לא עולות על 10° צלזיוס גם בחודשי הקיץ. בחלק הדרומי של גרינלנד ובחלקים הפנימיים ביותר של האי ובקצה הפיורדים העמוקים הטמפרטורה יכולה להגיע ל 20° מעלות בחודשים יוני, יולי או אוגוסט.

מזג האויר בגרינלנד מושפע מאד מהים המקיף את האי. הים הקפוא סביב גרינלנד משפיע בעיקר על אזורי החוף הקרובים לים הפתוח. לכן בחודשי הקיץ, האזורים החמים והיבשים ביותר הם במרכז האי קרוב למעטה הקרחונים. ככלל בכל חלקי גרינלנד, מזג האוויר הוא הפכפך ומשתנה גם באזורים הנמצאים בקירבה גאוגרפית אחד לשני, כמו בשני פיורדים סמוכים. הדרך הטובה ביותר לקבל מידע עדכני על מזג האויר בגרינלנד היא דרך משרד התיירות המקומי או פשוט כאשר נמצאים במקום, לשאול את המקומיים.


מזג האויר בגרינלנד

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר