אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר. אופנועי שלג היא פעילות פופולרית במיוחד משום שהיא מאפשרת לכם בפרק זמן קצר יחסית לחוות טיול נוף וריגוש באותו הזמן.

אופנועי השלג מגיעים למהירות של 40 קמ"ש ומסוגלים להתמודד משטחי קרח מכל הסוגים כולל שלג עמוק, לכן פעילות זו מתאימה לכל השנה. רוב השנה - תוכלו לצאת לטיול אופנועי שלג על גבי הקרחונים מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) וואטנאיוקול (Vatnajökull). קרחונים אלה כמו שאר הקרחונים באיסלנד נמצאים על גבי הרי געש והנוף הנשקף מלמעלה נותן תחושה של בלעדיות, אתם אל מול הטבע.

 

החברות המפעילות את הטיולים על אופנועי השלג ידאגו לכם לציוד הדרוש: סרבל מגן, מגפיים, כפפות וקסדות ניתנים לכל הנוסעים על מנת להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה. בסוף הנסיעה ידאגו לכם גם לתרמוס עם קפה מהביל שיחזיר אתכם למציאות.

טיול אופנועי שלג

שימו לב - צריך להיות מעל גיל 18 על מנת לנהוג עצמאית באופנוע שלג (אין צורך ברשיון נהיגה), ניתן לנסוע כבודד או כזוג על אותו כלי במחיר מוזל. ילדים מעל גיל 6 יכולים להיות מורכבים מאחור.

 

מחירים:

  • טיול אופנועי שלג על קרחון ואטניוקול. 218 יורו לאדם. שני משתתפים על אופנוע. משך הטיול שעה. כולל הסעה לנקודת היציאה בג'יפ.
  • טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול. 228 יורו לאדם. שני משתתפים על אופנוע. משך הטיול שעה. כולל הסעה לנקודת היציאה בג'יפ.
  • תוספת 85 יורו ליחיד על אופנוע.

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר